NOVÝ CITROËN C4 X & Ë-C4 X ELECTRIC začíná s objednávkami

Nové vozy, tiskové zprávy atd.
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 63
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

NOVÝ CITROËN C4 X & Ë-C4 X ELECTRIC začíná s objednávkami

Příspěvek od admin »

Nový C4 X & ë-C4 X Electric, který byl představen v červnu 2022, bude ve Francii k dispozici od 13. října za cenu od 27 650 € včetně daně.
C4 X a ë-C4 X Electric představují novou nabídku v nabídce Citroënu, která je atraktivní a dostupná. Představují alternativu ke klasickým modelům sedanů a SUV střední třídy tím, že kombinují veškerou eleganci siluety fastback s moderním přístupem SUV a nadčasovým kabátem prostorného čtyřdveřového vozu.

cit.jpg
cit.jpg (158.42 KiB) Zobrazeno 772 x
Vzhledem k současnému příznivému kurzu není cenovka zlá. Nicméně pro normálního smrtelníka nevydélatelná.

Dle 'zvyklostí zákazníků jsou ve Francii k dispozici dva zážehové motory PureTech a vznětový motor BlueHDi pro model C4 X, jakož i 100% elektrický motor pro model ë-C4 X, což je ve svém segmentu výrazná nabídka, která se bude podílet na urychlení energetické transformace značky.
ë-C4 X Electric nabízí dojezd až 360 km (v cyklu WLTP) s elektrickým pohonem o výkonu 100 kW, 136 k. Je rovněž vybaven funkcí rychlého nabíjení, která při stejnosměrném proudu o výkonu 100 kW zajistí ujetí 100 km za 10 minut.

C4 X a ë-C4 X Electric vynikají komfortem na palubě díky exkluzivnímu programu Citroën Advanced Comfort®, který zahrnuje sedadla Advanced Comfort a odpružení Citroën Advanced Comfort®. Využívají také nové rozhraní infotainmentu My Citroën Drive Plus, které bylo zavedeno u modelu C5 X.
C4 X a ë-C4 X Electric se objeví u francouzských prodejců v prvním čtvrtletí roku 2023.
1. VÝRAZNÝ A VYTŘÍBENÝ DESIGN

C4 X a ë-C4 X Electric s rozhodně inovativním designem vynikají elegancí v segmentu sedanů a SUV střední třídy.

Jejich dynamické a elegantní linie podtrhuje 6 barev karoserie: Polární bílá (neprůhledná), ocelově šedá a platinově šedá (metalické), perleťově bílá, černá Perla Nera a červená Elixír (perleťová).

Vnější styling lze přizpůsobit pomocí 4 barevných paketů:

lesklá černá
Lesklá stříbrná
eloxovaná tmavě červená
eloxovaná modrá
A s výběrem 4 disků kol:

18" kryty AEROTECH
18" antracitově šedá kola z lehké slitiny AEROBLADE
18" kola z lehké slitiny AEROBLADE s diamantovým výbrusem
18" kola z lehké slitiny s diamantovým výbrusem CROSSLIGHT


Uvnitř vozů C4 X a ë-C4 X Electric je k dispozici 6 různých atmosfér, které vám umožní přizpůsobit si jízdu:

Standardní atmosféra je kombinací látek Meanwhile Fabric a Black Fabric.
Elegantní a elegantní atmosféra Urban Grey kombinuje látku Grey Chevrons s černou látkou s koženým efektem a představuje sedadla Advanced Comfort®.
prostředí Metropolitan Grey kombinuje černou látku s koženým efektem a šedou látku.


Elegantní a hřejivá atmosféra Alcantara®Grey kombinuje Wind Grey Alcantaru® s černou látkou s koženým efektem.
Ambience Hype Black přináší jemné a dynamické odlišení kombinací černé zrnité kůže Siena a černé látky s koženým efektem s vyhříváním předních sedadel a předních a zadních rohoží
Ambience Hype Red vyniká sportovní dynamikou díky kombinaci červené zrnité kůže Siena s černou látkou s efektem kůže na sedadlech a výplních dveří. Nová výšivka se vzorem Chevrons zvýrazňuje šedý pruh Alcantara® na opěradlech sedadel a obložení dveří.
Model ë-C4 Electric je vybaven modrým dekorem dveří, který zdůrazňuje elektrické komfortní prostředí v prostoru pro cestující.

Odpovědět