Nejlevnější povinné ručení - snadno a online

Nové vozy, tiskové zprávy atd.
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 63
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Nejlevnější povinné ručení - snadno a online

Příspěvek od admin »

Hledáte pro své auto nejlevnější povinné ručení? Máme pro vás dobrou zprávu - v našem článku vám poradíme, kde najít přehled aktuálních nabídek, i jak si to nejvýhodnější povinné ručení sjednat během pár minut i z pohodlí vašeho domova.


K čemu slouží povinné ručení
Povinné ručení musí mít podle zákona sjednané každý majitel vozu, které je evidováno v registru vozidel. Jedná se o pojištění odpovědnosti z provozu auta, takže pokud s ním způsobíte nějakou dopravní nehodu, na zdraví nebo majetku třetích osob, bude z této pojistky hrazena náhrada vzniklé škody.


Češi a povinné ručení
Statistiky nám ukazují, že se v nabídkách povinného ručení neumíme moc orientovat a dokonce až čtyři z pěti motoristů na pojistném zbytečně přeplácí. Na druhou stranu bychom automaticky neměli sahat po té nejlevnější pojistce, ale měli se dívat i na to, aby se o nás v případě pojistné události spolehlivě postarala. Co tedy s tím? Nejlepší je použít online kalkulačku povinného ručení, která pomůže s výběrem správného pojištění a úsporou až 67 % nákladů na pojistném.


Nejlevnější vs. nejvýhodnější povinné ručení
U nabídek povinného ručení se tedy automaticky nedívejte jen po té nejnižší ceně. Zajímat
by vás měly také parametry pojistky jako jsou:
● Asistenční služby
● Užitečná připojištění - skel, střet se zvěří, úraz, živly atd.
● Limity krytí - minimální jsou zákonem stanovené na výši 35 mil. pro škodu na majetku a 35 mil. pro škodu na zdraví. V případě hromadných škod nebo způsobených trvalých následků či dokonce úmrtí vám ale zdaleka nebudou stačit. Proto se doporučuje je nastavit na vyšší částky.

Nejlevnější povinné ručení by vás tedy mělo stát nejen málo peněz, ale především by mělo být výhodné. Nezapomeňte také na to, že povinné ručení je dobré aktualizovat alespoň co 2 roky.


Online kalkulačka povinného ručení
Tenhle užitečný nástroj slouží k rychlému srovnání povinného ručení. Online kalkulačka je velmi přehledná a uživatelsky přívětivá - stačí se nechat vést krok za krokem. Pro její použití vám bude stačit online připojení, základní údaje o vašem vozidle (stáří, typ a model vozu, výkon atd.) a pojistníkovi (věk, bydliště, bonusy / malusy). Během pár minut uvidíte přehledně srovnané nabídky, a to včetně ceny.

Prostřednictvím online kalkulačky pojištění také snadno sjednáte a všechny dokumenty, včetně zelené karty, vám během chvíle přijdou do vaší e-mailové schránky. Pak už jen stačí uhradit pojistné a máte hotovo.
Přílohy
povinne ruceni (1).jpg
povinne ruceni (1).jpg (157.02 KiB) Zobrazeno 1000 x

Odpovědět