Leštěná alu kola Yakuza Japan

Nové vozy, tiskové zprávy atd.
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 64
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Leštěná alu kola Yakuza Japan

Příspěvek od admin »

Kdo je trochu obeznámen s japonskými reáliemi, hned po přečtení nadpisu se zalekne. Yakuza je totiž v zemi vycházejícího slunce označení pro tamější mafii. Ale nebojte se - stejný název bůhvíproč převzala i světoznámá firma zabývající se výrobou alu kol. A z vlastní zkušenosti Vám můžeme potvrdit, že jejich kola na autě nevybuchnou ani Vás neodvezou do osidel japonského podsvětí.

Obzvláště leštěná kola od této renomované firmy patří ke klenotu hliníkového světa. Vyleštit části elektronů je cosi jako vytvořit šperk ve šperku. Kola se nádherně blyští a vypadají vskutku božsky. Od Yakuzy patří k naprosté špičce co do kvality i oblíbenosti modely Kenzou, které se vyrábí hned v několika provedeních a barevných úpravách. Těmto profláklým matadorům zdatně sekunduje osobitý kousek jménem Misawa a rozsáhlá řada Extreme.

Už tak dosti obtížná výroba alu kola je v případě leštěných modelů ještě složitější. Po nalakování, které se od běžných postupů nijak neliší, přijde na řadu leštění zvolených částí disku. V některých případech se jedná jen o límce, nejčastěji se však setkáte s koly, do jejichž designové výzbroje patří celé leštěné čelo – tedy přední strana paprsků. Nekompromisní pečlivost je při této fázi výroby samozřejmostí. Takto upravená místa jsou následně ošetřena vrstvou krycího laku a kolo může do světa!

Leštěná kola od Yakuzy jsou jasnou volbou pro řidiče, kteří chtějí vkusným způsobem podtrhnout vzhled svého vozu a vyniknout i na přeplněném parkovišti. Tak honem vyzkoušet konfigurátor alu kol jak budou Vašemu Peugeotu kola od Yakuza slušet.
Přílohy
citroen.jpg
citroen.jpg (49.48 KiB) Zobrazeno 13523 x

Honzinek
Příspěvky: 1
Registrován: stř 06. říj 2021 20:33:54

Re: Leštěná alu kola Yakuza Japan

Příspěvek od Honzinek »

Nazdar, já jsem alu kupoval na https://www.aluapneu.cz. Dobrej shop. Mají fakt solidní výběr a ceny odpovídají kvalitě. Mají i dost akční nabídky, stačí se trefit.

Odpovědět