CITROËN C5 Aircross hybrid a plug-in

Nové vozy, tiskové zprávy atd.
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 63
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

CITROËN C5 Aircross hybrid a plug-in

Příspěvek od admin »

98. ročník bruselského autosalonu přinesl novinky v elektrifikaci portfolia Citroen. Rok 2020 je zlomový, kdy Citroen představí 6 elektrifikovaných modelů nebo v plug-in hybridů, aby si každý zájemce mohl vybrat i nízkoemisní vůz.

Právě horkou novinkou je SUV C5 Aircross Hybrid. C5 byl dlouho očekávanou novinkou. Se vší parádou byl tradičně představen na bruselkém autosalonu obligátně v plné výbavě a nechyběla ani luxusní alu kola. Jedná se o nejdůležitějším modelem v nabídce. Široké možnosti využít výhod hybridního plug-in modelu ukazují na převrat v nabídce Citroenu. Dojezd 50 km v čistě elektrickém režimu je plně dostačují na dojezd do práce a zpět. Podvozek citroen a ledově klidný elektrický motor nabízí netušený jízdní zážitek ve 100% elektrickém režimu.
SUVC5.jpg
SUVC5.jpg (54.31 KiB) Zobrazeno 8728 x
Odvážný barevný design spojený s multimediálními systémy garantuje snadnou intuitivní obsluhu a vysokou míru praktičnosti. Těšíme se na další modely Citroen, které přinesou vyšší míru elektrifikace. SUV C5 Aircross je velmi nadějnou figurkou ve hře elektrifikovaných vozidel. Žije v době převratu mobility na novou úroveň a každý den přináší skvělý požitek pro každého technologicky založeného člověka.

Odpovědět