Klíček na sundavání příčníků

Sem pište vše co chcete koupit. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!
Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.citroen-forum.cz' title='Citroen, Forum, Club'>Citroen Forum</a>
Odpovědět
dury2
Příspěvky: 2
Registrován: pát 06. dub 2012 10:16:28

Klíček na sundavání příčníků

Příspěvek od dury2 »

Zdravím všechny, táta ztratil klíček na příčníky na Xsaru Picasso, jedná se o takový pětihranný imbus, nikde ho nemůžu sehnat a u nás v Citroenu mi řekli, že ho prodají jedině s příčníkama :| . kdyby ho tu někdo měl na prodej a nebo kdyby se někdo zkusil někde u vás v prodejně zeptat, jestli ho nemají zvlášt moc by mi to pomohlo. Nebo alespoň změřit jaký tam má být a já bych si ho udělal, moc děkuji.

dury2
Příspěvky: 2
Registrován: pát 06. dub 2012 10:16:28

Klíček na sundavání příčníků

Příspěvek od dury2 »

Stále aktuální, nikdo nemá? Nebo neporadí?

rokaro
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 18. srp 2016 23:18:27

Klíček na sundavání příčníků

Příspěvek od rokaro »

Nazdar uz je asi pozde ale klicku mam k dispozici budeli jeste zajem... osobne jsem srouby vymenil za 6ti hrany.

hab21um
Příspěvky: 1
Registrován: pát 02. zář 2016 13:01:42

Klíček na sundavání příčníků

Příspěvek od hab21um »

rokaro píše:Nazdar uz je asi pozde ale klicku mam k dispozici budeli jeste zajem... osobne jsem srouby vymenil za 6ti hrany.

Dobrý den,
já bych zájem měl (pokud je ještě aktuální). Mám c5, ale klička by mohla sedět.... radim.habala@fpf.slu.cz

Odpovědět