C4 2011 -

2004 - ....
Odpovědět
marek.marek
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25. črc 2012 20:44:25

C4 2011 -

Příspěvek od marek.marek »

Zdravim, ake mate skusenosti s C4 new vyrabany od roku 2011? Pochvalte sa a podelte o svoje skusenosti! ;)
Ja mam C4, rok vyroby 2011, 1,6 Vti benzin, vybava exclusive, cierna perletova metaliza...mam ho uz presne 1,3 roka, najazdenych 27 000 km. V podstate sluzi zatial bezproblemovo, az na tvrdu zadnu napravu, ktoru riadne pocitite pri nahlej nerovnosti vozovky. Co ma vsak sklamalo je uplne ta posledna a najbanalnejsia vec,ktoru som povazoval za samozrejmost - kvalitny lak auta. Neskutocne nim setrili, lak auta je citlivy na kazdy mensi uder az do zakladnej, bielej farby, pouzivanie stresnych nosicov takisto neostava bez nasledkov drobnych skrabancov. Akoby nestacilo, dnes som si vsimol, ze mi tesnenie na oboch zadnych na dverach po ich zatvoreni derie nielen povrchovu lakovanu a bielu zakladnu farbu, ale vidiet uz i naznaky cisteho kovu karoserie...na rocnom aute! :(
Dvere sadaju vyborne, tesnenie je gumove, preto nechapem, ako sa moze farba za tak kratky cas zosuchat...mizerny lak, setria, kde sa daju! Nechcem si potom predstavit, ako bude auto vyzerat po 6-8rokoch, ako som ho povodne planoval mat :-(

Co s tym? Reklamovat? Dat novy, kvalitnejsi lak?

Odpovědět