Zadni loziska a par ND.

Sem pište vše co chcete koupit. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!
Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.citroen-forum.cz' title='Citroen, Forum, Club'>Citroen Forum</a>
Odpovědět
Huskyy
Příspěvky: 10
Registrován: stř 11. dub 2012 14:41:50

Zadni loziska a par ND.

Příspěvek od Huskyy »

Zdravim, schaním zadní ložiska na xsara coupe 1.6 16v r.v. 2001 (kotoučová zadní náprava) a pár dalších dílů jako lanovody k ručce, senzor venkovni teploty, sportovní podvozek nebo sportovní zadní tlumiče. Ted se mi jedná hlavně o ty ložiska a tlumiče, většinou kupuji díly z auto kelly, ale tam teď mají jen ložiska od fa Mogg a ty jsou dost drahé... myslel jsem, zda neznáte nějakou internetovou stranku (firmu). Díky.

Storm1
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 12. črc 2012 10:52:28

Zadni loziska a par ND.

Příspěvek od Storm1 »

pokud je to jeste aktualni, muzu ti nabidnout nova loziska SNR (R159.38) za 1 000 Kč vč DPH/ ks

Huskyy
Příspěvky: 10
Registrován: stř 11. dub 2012 14:41:50

Zadni loziska a par ND.

Příspěvek od Huskyy »

skoda, ty bych bral, uz jsem kupoval nove z pop-arc.cz, ted jsem tam objednaval zadni tlumice a desticky a lanovod ... schanim jeste predni masku, zadni plato a loketni operku

Storm1
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 12. črc 2012 10:52:28

Zadni loziska a par ND.

Příspěvek od Storm1 »

tak priste az budes neco potrebovat, tak napis (sezenu v podstate cokoliv a za podobne rozumne ceny - ne karosarinu, a interierove veci)

Odpovědět