Xsara nemá výkon

Vše co se týká techniky, zapojení, ND
Odpovědět
tikal
Příspěvky: 2
Registrován: pon 14. lis 2011 21:10:55

Xsara nemá výkon

Příspěvek od tikal »

Dobrý den,mám takový problém,na mé Xsaře 1,6 16V benzín 80 kw,mi po ranním startu a rozjezdu neukazuje rychloměr a vůz nemá výkon.Po zahřátí se to většinou srovná,najednou naskočí rychloměr a auto se rozjede.Jinak se to chová,jako když za sebou táhnu vlek plný písku.V létě je to celkem v pohodě,ale jakmile se ochladí,tak to začne zlobit.Větší zima = větší problémy.Loni v zimě mi to za jízdy začalo cukat a zároveň podle toho cukání lítal rychloměr.Měl jsem to v servisu,načítali to,ale
nic to nepsalo a zrovna to jelo,tak abych přijel,až to nepojede.Sehnal jsem elektrikáře,ten to načítal a měřil a že to je ve svazku,který se musí opravit,nebo vyměnit,tak mně napadlo se zeptat zde,jestli někdo nemá zkušenost s tímto problémem,než mu to dám na opravu.Moc děkuji za každou dobrou radu.

denny
Příspěvky: 5
Registrován: úte 14. čer 2011 22:30:32

Xsara nemá výkon

Příspěvek od denny »

Tvoje řídící jednotka motoru potřebuje ke správné funkci tachosignál,jestliže jej neví,jede v náhr režimu.
www.ase-dedic.com
Diagnostiku máme téměř na jakýkoli vůz.Tech 1,Tech 2,Supervag,BMW GT1,Bosch KTS,Sykes Pickavant,motortester Hermann.

tikal
Příspěvky: 2
Registrován: pon 14. lis 2011 21:10:55

Xsara nemá výkon

Příspěvek od tikal »

Děkuji za informaci,ale snímač rychlosti jsem vyměnil a když to jede,tak to ukazuje normálně.Dělá to jen zastudena,tak to rádíš?Děkuji

Odpovědět