klima v CITROEN c3-1,4

2002 - ....
Odpovědět
marika
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. srp 2011 7:26:47

klima v CITROEN c3-1,4

Příspěvek od marika »

poprosim Vas o radu.Pred rokom som si kupila Citroen c3 .neviem ako ma vlastne fungovat klima prv ked som auto zastavila pocula som este ako auto chladi urcitu dobu.obzvlast ked bolo moc teplo.Teraz mi to nerobi vobec.Ma to vlastne tak fungovat ze po zastaveni v lete este bude chladit?a dalej som si vsimla pred dvoma dnami ze mi pocas jazdy prestala ist klima ale svetielko mi nezhaslo zistilasom to aj podla toho ze mi isiel vduch taky zapachajuci po vlhkosti taky zatuchly.Ked som ju vipla a v zapeti zapla zasa nabehla. Je dost hlucna pri pridavani rychlosti sa mi zda ze je hlucnejsia .Pri zapinani klimi mi mi dost hlucne akoby buchlo co mi nerobievalo.Dakujem Vam pekne

marko297
Příspěvky: 4
Registrován: pon 22. srp 2011 21:21:45
Bydliště: Slovensko

klima v CITROEN c3-1,4

Příspěvek od marko297 »

Ahoj. a bola si uz aj v servise? odkedy mas to auto - teda aky je to rok vyroby? a tiez neviem aku mas klimatizaciu -ci len klasicku, alebo dvojzonovu? Podla tvojho popisu neviem co by tam mohlo byt, najlepsie treba do servisu a tam sa ti na to pozru. A co sa tyka toho chladenia motora, tak pri teplom motore musi chladit aj pri vypnutom motore, ale to iba chvilocku. Ja mam nove auto C4 a tiez cca minutu po vypnzti motora mi este motor chladi, jepocut ako vrtula sa toci a aj kedy sa vypne. Uz sama na to pytalo viac ludi, coma take auto a robi to kazdemu. Novsie auta maju totiz elektromotorcek,ktory chladi motor aj pocas jazdy aj pocas vypnuteho motora - to som sa docital aj s kamosmi, co maju tiez take auto ako ja, cize C4. Ale moc ti ohladom toho neviem povedat, neviem co presne francuzi v ich novych technologiach vymyslaju... A okrem toho, asi kazde auto ma svoje muchy, ako sa vravi... tak zatial len takto timozem povedat. pripadne mozem daco precitat a potom ak nieco nove zistim ti sem napisem, ale pre istotu a pokoj na dusi ti odporucam radsej servis skusit. A ak zistis co tomu olo, napis mi sem a mozno budem mudrejsi do buducna ... nech sa ti dari

Odpovědět