Nefunguje ukazatel ujetých km a ukazatel stavu nádrže C4 Gra

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.
Odpovědět
zdendaroky
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. bře 2016 9:01:13

Nefunguje ukazatel ujetých km a ukazatel stavu nádrže C4 Gra

Příspěvek od zdendaroky »

Ahoj, mám Grand Picasso 2.0 HDi r.v. 2008, najeto 175tis. km. Zhruba před měsícem mi display přestal ukazovat stav nádrže, celkový počet ujetých km i počet ujetých km na jednu jízdu. Při otočení klíčkem se "protočí" stav nádrže od 0 do "plná a zhasne, počítadlo km zahlásí -32 000 km a zhasne taky. Při upozornění na rezervu nafty se mi ukazatel stavu nádrže zase rozsvítí a funguje do té doby, než opět natankuji. Vše ostatní funguje jak má. Nemáte někdo podobnou zkušenost? V archivu jsem nic podobného nenašel.
Díky za info.

Route33
Příspěvky: 1
Registrován: sob 26. bře 2016 21:01:42

Nefunguje ukazatel ujetých km a ukazatel stavu nádrže C4 Gra

Příspěvek od Route33 »

Ahoj, těch -32000km je přejetá servisní kontrola (buď byla udělaná, ale nevynulovaná a nebo v horším případě nebyla udělaná vůbec) a k tomu nastavení zobrazování informací mám tohle:

Údaje měřiče paliva a/nebo denního počitadla ujetých kilometrů přestaly být zobrazovány na sdruženém přístroji

1)Změna zobrazování informací na sdruženém přístroji, nepožadovaná uživatelem, v důsledku nechtěného stisknutí tlačítka pro osobní nastavení sdruženého přístroje ; Uživatel nezná funkci "osobní nastavení sdruženého přístroje" (zobrazování požadovaných informací) vícefunkční obrazovky.

2)Vysvětlit zákazníkovi funkci vícefunkční obrazovky.

3)Sdružený přístroj sdružuje zobrazování všech jízdních informací a informací o komfortních funkcích ve středu palubní desky ; Každé stisknutí tlačítka pro osobní nastavení sdruženého přístroje umožňuje aktivovat nebo deaktivovat zobrazování požadovaných informací.

Tlačítko pro osobní nastavení sdruženého přístroje vzpadá jako více obrazovek za sebou.

Odpovědět